SVV'56

Sibculose Voetbal Vereniging 1956

Keuken dicht morgen

Beste leden, supporters en andere voetballiefhebbers.

Helaas moeten we mededelen dat morgenmiddag de keuken gesloten zal blijven, ivm een gebrek aan keukenvrijwilligers. We moeten het helaas het hele seizoen al doen met een tekort aan keuken vrijwilligers. Tot op heden is het ons altijd nog gelukt om de lege plekken hierin op te vullen. Met grote dank aan onze trouwe al bestaande vrijwilligers. Maar met een erg klein team valt dit helaas niet altijd op te vangen. Waardoor we tot onze grote spijt genoodzaakt zijn om de keuken morgenmiddag dicht te doen. Bij deze ook de dringende oproep namens alle vrijwilligers dat zich nog meer nieuwe vrijwilligers aanmelden om dit voor morgen en ook in de toekomst te voorkomen.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com