SVV'56

Sibculose Voetbal Vereniging 1956

Fair Play Competitie 2017-2018

Het reguliere voetbalseizoen en dus ook de Fairplay competitie zit er inmiddels weer op. Tijd om de balans op te maken en de prijzen uit te gaan reiken. In de bijlage de eindstand van de Fair Play Competitie. De prijzen zullen volgende week woensdag (6 juni) uitgereikt worden voorafgaande aan de wedstrijd van het regioteam Hardenberg – Oud Heracles. Net als vorig jaar zullen we de prijzen uitreiken aan de aanwezige spelers (geselecteerd voor het regioteam). We gaan er vanuit dat van elk team wat in de prijzen is gevallen iemand aanwezig is om de prijs in ontvangst te nemen.

De eindstand is als volgt;

1e plaats eindklassement: vv Bruchterveld
2e plaats eindklassement: SC Balkbrug
3e plaats eindklassement: vv DKB

Winnaar 1e periode: HHC, SV Dedemsvaart en SC Balkbrug
Winnaar 2e periode: vv Bruchterveld

Volgend seizoen
Als team sport en accommodatie hebben we besloten volgend seizoen te stoppen met de Fairplay competitie.
Dit heeft te maken met het feit dat Univé gestopt is om dit initiatief te ondersteunen. Daarnaast willen we het budget wat hier voor staat op een andere manier inzetten.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com