SVV'56

Sibculose Voetbal Vereniging 1956

Het Prins Sport Beachsoccertoernooi op de Sportboulevard in Hardenberg

Het voetbalseizoen nadert zijn einde. De meeste teams hebben de competitie achter de rug en een aantal teams rest wellicht nog nacompetitie en/of een aantal toernooien. Om tijdens de zomerstop niet compleet af hoeven te kicken van voetballen organiseren wij in samenwerking met Beach & Teach het Prins Sport Beachsoccertoernooi op de Sportboulevard in Hardenberg. De ideale mogelijkheid voor jullie spelende leden om eens kennis te maken met het voetballen op een andere ondergrond. Plezier en gezelligheid staan tijdens dit toernooi voorop en het toernooi is daarom ook voor ieder niveau toegankelijk. Voor alle overige informatie verwijs ik je naar bijgevoegde flyer.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com