SVV'56

Sibculose Voetbal Vereniging 1956

Protos Weering Zaalvoetbal in Het Punt, Vroomshoop

Aankomende zaterdag 22 december barst het zaalvoetbalspektakel van Protos Weering weer los. Het grootste zaalvoetbaltoernooi van Nederland. SVV’56 mag ook dit jaar weer deelnemen en strijdt, met in totaal honderd amateurclubs uit Noord- en Oost-Nederland, voor een plek in de kwartfinale. 

De poulewedstrijden van SVV’56 worden gespeeld in Het Punt in Vroomshoop. De poule indeling is als volgt: SVV’56, Bergentheim, Sportlust Vroomshoop, WVV’34 en Daarlerveen.

Eenzaalteam voor het Protos Weering toernooi bestaat uit 1 doelverdediger, 4veldspelers en max. 3 wisselspelers. De volgende SVV-spelers wordenafgevaardigd: Nick, Giovanni, Daan, Berry, Niek, Rick, Clemens en Glenn

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com