SVV'56

Sibculose Voetbal Vereniging 1956

Henri Vogelzang de nieuwe trainer van SVV’56

Met ingang van 1 augustus 2019 is Henri Vogelzang de nieuwe trainer van SVV’56. Hij volgt Jorden Abel op die vertrekt naar VV Schoonebeek.

 Henri Vogelzang is 43 jaar. Hij heeft een rijke voetbalcarrière achter de rug waarin hij op hoofdklasseniveau heeft gespeeld, die hij heeft moeten afsluiten vanwege een knieblessure. Hij is sinds 2004 werkzaam als trainer bij verschillende teams. Hij heeft zowel TC 3 als recentelijk TC 2 behaald wat hem tot een zeer geschikte kandidaat maakt om trainer te zijn bij SVV’56 dat in de 4de klasse zaterdag speelt. Momenteel is hij trainer van het tweede elftal van VV Hoogeveen.

Het enthousiasme van de nieuwe trainer sprak het bestuur en de afvaardiging van het eerste elftal aan en SVV’56 ziet dan ook uit naar een goede samenwerking met Henri Vogelzang.

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com