Nieuws

SVV’56 WINT OPNIEUW

SVV’56 heeft zijn 2e wedstrijd op rij gewonnen. Ditmaal was MVV’69 de tegenstander. Na de overwinning op de Blauwwitters van vorige week zat de spirit er goed in bij de Sibculoërs. Toch kwam de ploeg uit Marle op een 0-1 voorsprong door een persoonlijke fout van SVV’56. Vlak daarna scoorde SVV’56 de 1-1 via een afstandschot dat van richting veranderd werd. SVV’56 begon daarna flink door te drukken wat resulteerde in een prachtige aanval met een al net zo prachtige kopbal diagonaal in het doel. 2-1. Dit was tevens de ruststand. Na rust was SVV’56 de bovenliggende partij. MVV’69 loerde op de counter, dus voorzichtigheid was geboden. Met nog een klein kwartier op de klok verruimde SVV’56 de marge naar 2 doelpunten; een afstandschot was de keeper van MVV’69 teveel. 3-1. Dit was tevens de eindstand.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com