Nieuws

Zegereeks SVV’56 duurt voort!

Op een ijskoud Sportpark Zandeinde speelde SVV’56 de uitwedstrijd tegen SC Lemele 1. De thuisclub stond 5 punten boven de Sibculoërs, dus werd er rekening gehouden met een geduchte tegenstander. De 1e helft ging redelijk gelijk op met weinig kansen voor beide teams, behalve de strafschop voor Lemele. Deze werd goed gestopt door de keeper van SVV’56. Ruststand 0-0. In de 2e helft kwam SVV’56 op voorsprong door een goed uitgevoerde aanval. 0-1. Daarna voerde Lemele de druk op en dat resulteerde in de 1-1. In de allerlaatste minuut ( 5e minuut extra tijd ) speelde SVV’56 zich onder de druk uit en scoorde de 1-2. 9 punten uit de laatste 3 wedstrijden!! Zaterdag 10 december speelt SVV’56 de laatste ( thuis ) wedstrijd voor de winterstop tegen SC Rijssen. Wees van harte welkom om het team aan te moedigen!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com