Nieuws

🔸1 APRIL NIEUWE DATUM VRIJWILLIGERSAVOND 🔸

Collegavrijwilligers,

NEE, het is geen grap, 1 april staat de vrijwilligersavond van SVV’56 gepland!

Omdat we zonder jullie niet zouden bestaan, deze is voor jullie: barbazen, kalklijntrekkers, spelleiders, frituurkoninginnen, bladblazers, trainers, cornervlagstrijkers, vlagvlammen, leiders en lijders, teamindelers, fysio’s, technische toppers, klussers, bestuurs- en commissiekanjers en iedereen die zijn steentje bijdraagt voor de club!

Neem je partner gezellig mee, die zit al vaak genoeg alleen thuis als jij weer voor ons oranje clubje op pad bent!

Jaloers omdat jij niet bij dit fantastische feestje kunt zijn? Word vrijwilliger van SVV: meld je bij iemand van het bestuur of stuur via facebook een PB.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com