Nieuws

In Memoriam Gerrit Weijteman

In Memoriam

Op zaterdag 11 mei is overleden

Gerrit Weijteman

op de leeftijd van 81 jaar.

Gerrit heeft in het verleden als vrijwilliger veel betekend voor SVV’56. Hij is jarenlang leider van het 4de elftal geweest. Daarnaast heeft hij vele jaren geholpen bij het onderhoud en het keuren van de velden. Het verzorgen/schoonhouden van de reclameborden was daarbij zijn specialiteit. Rond 5 december heeft hij als hulpsinterklaas de Sint meerdere jaren een handje geholpen. Zowel in het bestuur als in de activiteitencommissie heeft hij het nodig werk verzet. Een SVV-man in hart en nieren.

De meesten van de huidige spelers kennen Gerrit echter van zijn trouwe aanwezigheid, samen met kleinzoon Jan, langs het veld bij het 1ste,. Hij was een trouwe supporter tot het laatste toe, ook toen zijn gezondheid het amper nog toeliet. De laatste jaren leunend of zittend op zijn rollator, altijd betrokken. We zullen hem als club op die plek gaan missen.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com