Nieuws

SVV’56 presenteert nieuwe bordsponsor 1e + 2e veld: DGB Energie

DGB energie is ontstaan uit De Groene Belangenbehartiger en opgericht in 2001 door Mark Logtenberg. Onder de noemer DGB zijn twee bedrijfstakken te onderscheiden. Allereerst de energietak waaronder energieleverancier DGB Energie valt. Sinds 2007 zijn wij zelfstandig en leveren wij zowel gas als elektriciteit. Kenmerkend voor DGB Energie is een typisch Oer-Hollands bedrijf met de wortels in de agrarische sector. Vanuit een collectiviteitsgedachte kopen wij duurzame energie in bij de agrarische sector, van agrariërs zelf. Veelal uit de duurzame bron biomassa. Daarnaast zon-, wind- of waterkracht. Wilt u ook meedenken vanuit de collectiviteitsgedachte? Wij zijn uw energiepartner met verstand van
zaken!

Onlangs is SVV’56 over gestapt naar DGB als energieleverancier. En als tegenprestatie heeft DGB twee prachtige borden geplaatst op ons sportpark! We zijn erg blij met deze sponsoring en hopen op een lange duurzame samenwerking. DGB Bedankt!

Contact DGB Energie:

DGB Energie | Energiecentrum Hardenberg
Lange Spruit 1a
7773 NE HARDENBERG

T (0523) 68 33 39
E info@dgbenergie.nl

De openingstijden van onze showroom zijn Maandag t/m
Vrijdag van 08.30 tot 17.00 uur

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com