Nieuws

‘HET ALLERMOOISTE FEESTJE’ WORDT NIEUWE KLEDINGSPONSOR JO19-1

Met ingang van het seizoen 2019/2020 presenteren wij met trots de samenwerking met Het Allermooiste Feestje als kledingsponsor van SVV ‘56/Kloosterhaar JO19-1! De clubs zijn in samenspraak met de evenementenorganisatie een sponsordeal aangegaan voor de komende vier jaar. De afdeling ontwerp van HAF hebben de shirts een unieke vormgeving weten te geven en dit toegevoegd aan de herkenbare stijl van beide clubs.

“Een passende sponsor bij de JO19-1” vindt de organisatie zelf, die hopen dat het een groot feest wordt op het grasveld met enkele prijzen en daarbuiten tijdens Het Allermooiste Feestje de komende jaren! Aanstaande zaterdag vindt een ander evenement van hen plaats, genaamd ‘Frappant an’t Strand’.  Dit event wordt gehouden op het sfeervolle strandterrein van Beach Club Sibculo bij vakantiepark ‘De Vlegge’. Met zomers weer en 28 graden ben je welkom vanaf 15:00u voor een drankje en een heerlijk nazomers feestje.

Tickets zijn verkrijgbaar via https://frappantantstrand.nl/

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com