Nieuws

🔶️ HERVATTING JEUGDTRAINING

Volgende week maandag 11 mei gaan we de trainingen weer hervatten op ons sportpark. Het sportpark is te betreden vanaf de hoofdingang van SVV. Vanaf daar dien je de informatieborden en linten te volgen.

🔶️ NIET-LEDEN

Wij als SVV vinden het erg belangrijk dat iedereen weer samen kan sporten. Daarom mag elk lid één introducé meenemen zodat iedereen weer lekker kan bewegen. Dit dient uiteraard wel aangegeven te worden bij de coördinator zodat de aantal beheersbaar kunnen blijven.

🔶️ PROTOCOL

Hieronder kan je het protocol vinden. Hierin kan je bijvoorbeeld zien hoe laat en welke dagen jij traint. Voor de combi teams is de planning van Kloosterhaar te vinden op hun pagina.

Corona protocol SVV ’56

🔶️ Een verduidelijking over het betreden en verlaten van sportpark de Dubbeltreffer

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com