Nieuws

7 augustus seizoensopening / kennisavond SVV ’56

Om het aanstaande voetbalseizoen op een leuke en informatieve manier met elkaar in te luiden heeft onze hoofdtrainer Henri Vogelzang bedacht om als seizoensouverture een voetbalinhoudelijke kennisavond te organiseren. Dit alles onder het genot van een hapje en drankje.

Leden en supporters die graag meer te weten willen komen over het systeem en de tactiek waarmee Henri denkt dit seizoen met het eerste elftal hoge ogen te gooien, worden bij deze van harte uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn.

Daarnaast heeft Henri voor deze kennisavond Nico Haak als gastspreker uitgenodigd. Nico kan vanuit zijn ervaring het een en ander vertellen over wat het werken bij een betaald voetbalorganisatie (BVO) inhoudt en als hoofdtrainer bij een hoofdklasse amateurclub werkzaam te zijn.

Deze seizoensopening is voor leden van SVV ’56 en geïnteresseerden toegankelijk en zal worden gehouden in de vernieuwde kantine! Tot dan!

Wanneer: vrijdagavond 7 augustus om 20.00 uur.
Waar: kantine SVV ’56

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com