Nieuws

Trainingsschema

Vanaf maandag 17 augustus starten de (jeugd)trainingen weer. Vanaf maandag kunnen de kleedkamers weer gebruikt worden. onder het trainingsschema staat aangegeven van welke kleedkamer jouw team gebruik mag maken. Ook is het voor OUDERS/VERZORGERS weer toegestaan het sportpark te betreden voor het bekijken van de training.

LET OP! Voor iedereen geldt nog steeds:
Neem de gebruikelijke veiligheids- en hygiëneregels in acht:
● voor alles geldt: gezond verstand gebruiken staat voorop;
● heb je klachten? Blijf thuis en laat je testen;
● ga direct naar huis wanneer er tijdens de sportactiviteit klachten ontstaan zoals: neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, (licht) hoesten, benauwdheid, verhoging, koorts en/of plotseling verlies van reuk of smaak: dit geldt voor iedereen;
● houd 1,5 meter afstand met personen van 18 jaar of ouder (uitzondering tijdens het sporten);
● vermijd drukte;
● was vaak je handen met water en zeep;
● schud geen handen.

CORONA-COÖRDINATOR
Voor SVV’56 is Thorben Jasper corona-coördinator. Hij is te bereiken via op 06-11992257. Mark Boshove (06-28802319) is de corona-coördinator van v.v Kloosterhaar.

CORONA-VERANTWOORDELIJKE
Gedurende de trainingsavonden is er altijd een corona-verantwoordelijke herkenbaar aanwezig met een hesje. Deze corona-verantwoordelijken zijn op de hoogte van het protocol. Zij zullen er op toezien dat de gestelde maatregelen worden nageleefd.

Mini’s kleedkamer 6
JO8-1 kleedkamer 3
JO10-1 kleedkamer 5
JO11-1 kleedkamer 6
JO11-2 Kleedkamer 5 1e elftal Kleedkamer 1
MO13-1 Kleedkamer 4 2e elftal Kleedkamer 2
JO13-1 Kleedkamer 4 3e elftal Kleedkamer 5
JO13-2 Kleedkamer 3 4e elftal kleedkamer 6
MO15-1 Kleedkamer 3 Dames 1 kleedkamer 1
JO15-1 Kleedkamer 6 Dames 25+ kleedkamer 2
JO17-1 kleedkamer 2
MO19-1 Kleedkamer 4
JO19-1 Kleedkamer 2

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com