Nieuws

Corona maatregelen op het sportpark

Beste spelers, supporters, vrijwilligers, bezoekers en anderen die betrokken zijn bij SVV’56,

Het speelseizoen is weer begonnen. Gelukkig mogen onze spelers het veld op en kunnen we weer genieten van het voetballen. We zullen ook bij SVV echter rekening moeten houden met de landelijke maatregelen om te zorgen dat we zoveel mogelijk gezond blijven en om aan de gestelde regels te voldoen. Daartoe hebben we rondom de speelvelden en in de prachtig mooie nieuwe kantine aangegeven waar gestaan of gezeten kan worden. We zijn daarbij uitgegaan van anderhalve meter per persoon. Voor mensen uit eenzelfde huishouden geldt die regel niet. We willen jullie allen vragen om daar rekening mee te houden om te zorgen dat we een mooi speelseizoen kunnen hebben samen.
Steeds zal bij de ingang een tafel staan met registratie stroken. We willen een ieder vragen om deze in te vullen. De gegevens zullen 2 weken worden bewaard en dan worden vernietigd.

Vandaag is het 1e elftal afgelast, Dames 1, het 2e en het 3e spelen thuis op de dubbeltreffer vandaag.

Allen veel plezier bij het voetballen gewenst!

Het bestuur

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com