Nieuws

SVV’56 PUBQUIZ

Leden, supporters, vrijwilligers, sponsoren en vrienden van SVV’56!

Door alle corona toestanden kunnen we elkaar helaas niet ontmoeten op ons vertrouwde sportpark de Dubbeltreffer.

We missen de gezelligheid langs de lijn en die ene borrel na de wedstrijd!

Daarom speciaal voor jullie allemaal de SVV’56 PUBQUIZ!🍻 Om jullie voetbalharten warm te houden en een klein beetje voor de financiële ziel van onze club.

Geef je op bij Romy en speel met je gezin, vrienden of teamgenoten mee!

Op naar een gezellige avond🧡🖤

Ps. De antwoorden vul je in op een telefoon/ipad, de quiz met vragen zie je op een ander scherm (ipad/laptop). Je hebt dus per inlog/team 2 devices nodig. De antwoorden moet je zo goed én snel mogelijk invullen. Het is dus niet handig om met een grote groep tegelijk mee te spelen. Onze tip: speel in een team van 2 of individueel. Samen de vragen bekijken met andere teams en de drankjes en hapjes delen is natuurlijk wel mogelijk (en gezellig) als de maatregelen het toelaten.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com