Nieuws

Jeroen Noordegraaf nieuwe trainer SVV ’56

SVV ’56 heeft de 35-jarige Jeroen Noordegraaf uit Den Ham gecontracteerd als nieuwe hoofdtrainer voor volgend seizoen!

Noordegraaf is dit seizoen nog assistent-trainer bij het 1e elftal van tweedeklasser Hulzense Boys. Daarvoor was hij in Hulsen ook trainer van het tweede elftal en de JO19-1 (beide uitkomend in de 1e klasse). Noordegraaf is begonnen als jeugdtrainer bij vv Den Ham waar hij jarenlang verschillende jeugdteams heeft getraind tot en met de JO19-1.

Bij SVV ’56 kan hij komend seizoen zijn ambitie waarmaken om als hoofdtrainer op eigen benen te staan. Binnenkort zal hij zichzelf aan jullie voorstellen. Wij wensen Jeroen Noordegraaf de komende maanden nog succes toe en een prettig afscheid bij Hulzense Boys. Wij verwelkomen hem deze zomer graag als de nieuwe hoofdtrainer van SVV ’56!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com